Wieloletnie receptury, które wykorzystujemy do dzisiaj

Wieloletnie receptury, które wykorzystujemy do dzisiaj

Już kilka tysięcy lat temu, nasi przodkowie zaczęli odkrywać moc natury oraz jej wiele korzystnych właściwości, które były wykorzystywane podczas pielęgnacji ciała czy włosów. Z biegiem lat ich receptury zostały zmieniane, modyfikowane oraz unowocześniane. Tym sposobem doszliśmy do dwudziestego pierwszego wieku, kiedy to Yope oraz wielu innych producentów wciąż stosuje te same receptury, przy jedynie małej modyfikacji, dodając produkty, o których właściwościach dowiedzieliśmy się stosunkowo niedawno.
Wiele właściwości
Te setki lat temu ludzie wiedzieli o jedynie kilku właściwościach. Stosowali niektóre produkty aby odżywić skórę lub sprawić żeby wyglądała na zdrowszą. Być może nie do końca zdawali sobie sprawę z tego, jakie dokładnie mają właściwości. Dziś, po przeprowadzeniu wielu badań, możemy śmiało powiedzieć, że znamy wszystkie podstawowe właściwości produktów kosmetycznych tworzonych z naturalnych składników. Działanie antyseptyczne, przeciwzapalne czy regenerujące oraz odżywcze to tylko początek listy. Właściwości te są zależne od witamin i składników odżywczych, które posiadają konkretne produkty. Jedno jest jednak pewne, kosmetyki zarówno od Yope, jak i innych producentów mają wiele zastosowań oraz możliwości pozytywnego wpływania na naszą skórę.
Co to za składniki
Cały czas piszemy o korzyściach płynących z natury ,jednak nie zaznaczyliśmy z czego tak właściwie korzystają producenci. Yope do swoich kosmetyków wykorzystuje między innymi imbir, szałwię oraz wanilię czy wyciągi z bambusa. Moglibyśmy bardzo długo wymieniać jakie składniki znajdują się w poszczególnych produktach, jednak szybciej będzie, jeżeli sami zajrzycie na ich stronę i sprawdzicie składy poszczególnych produktów, które w prawie stu procentach są naturalne. Mimo, że nie w stu, to i tak gwarantują zadowolenie z ich użytkowania gdyż są one czystym źródłem wielu witamin, składników odżywczych oraz mikroelementów, które mają udowodnione korzystne działanie na naszą skórę.

Comments are closed.